Константиновка для всех

Снаряди смерті
Обстріл м. Залізне, під час якого було вбито 15 річну дівчинку Дарью Каземирову було здійснено зі сторони тимчасово окупованої Горлівки. До такого висновку прийшли слідчі Генеральної прокуратури України. 

Подвір’я, де загинула дівчина, знаходиться на околиці м. Залізного в бік лінії розмежування на відстані близько 1 км від найближчих позицій ЗСУ та близько 3,29 км від передових позицій ЗСУ в районі териконів. Найближчі позиції «ДНР», розташовані на териконах на відстані 3,6 км від місця події та териконі шахти «Гагаріна» на відстані 3,4 км від місця події.

Згідно із висновками військових експертів з місця події, воронка діаметром 170 см та глибиною 50 см могла утворитись внаслідок розриву снаряду 120 калібру. Дальність його стрільби складає 7-9 км, мінімальна – 460 м.

Крім того, додають у прокуратурі, вимірювання форми та розміщення утвореної від розриву снаряда воронки свідчать про те, що стріляли з території, прилеглої до шахти «Гагаріна» в Горлівці.

Нескінченні обстріли з боку незаконних збройних формувань «ДНР», які мають безпосередню підтримку з боку РФ, продовжують нести руйнування та смерті ні в чому не повинних людей.Создан 07 июн 2018