Константиновка для всех

Тотальний контроль користувачів «Яндекс»
«Яндекс» є четвертою в світі пошуковою системою, яка агрегує, аналізує і передає російським спецслужбам дані про всіх пошукових запитах українських громадян. Саме на основі аналізу зазначених запитів аналітиками ФСБ і СВР РФ формуються інформаційні операції проти України.
Використовуючи можливості пошукових систем «Яндекс» російські спецслужби активно маніпулювали колективним і індивідуальним свідомістю українських громадян, зокрема шляхом видачі на перших сторінках матеріалів російських сайтів з антиукраїнськими матеріалами.
Поштові скриньки «Яндекса» знаходяться під повним контролем російських спецслужб. Це означає, що персональні дані та особиста інформація українських громадян, якими ними користуються, відома ФСБ РФ і може бути використана в злочинних цілях.
Широко відомо співпрацю російських спецслужб зі злочинними хакерськими групами по всьому світу. Інформація, яка зберігається на серверах «Яндекс» в Росії є базовою для хакерських атак на державні установи, об'єкти критичної інфраструктури і окремих осіб, які представляють інтерес для ФСБ.Создан 01 июн 2017